Sanat Galerisi İstanbul Sergileri

Sanat Galerisi Istanbul Sergileri
Sanat Galerisi Istanbul Sergileri

Sanat galerisi İstanbul Sevil Dolmacı Art Gallery Amerikalı olan sanatçı Michael John Kelly nin Türkiye de ilk kişisel sergisi Now What a ev sahipliği yapmaktadır. Bunun gururunu yaşayan Sevim Dolmacı bu sergi için hazırlıklar yapmaktadır. Soyut eserleri ile tanınan sanatçı tuval üzerine yağlı boya kolay ve ayna gibi farklı medyumlarda ürettiği eserlerini Ocak ayının sonlarına doğru bu galeri de sergileyecektir.

Bu sergi ile sanatsever Türkler bir araya gelecek ve bu eserleri inceleyeceklerdir. Birçok sanatsever bu sergi de bir araya gelecek ve bu eserlerin tadını çıkaracaktır. Sizler de sevdikleriniz ile beraber bu sergiyi gezebilir ve ruhunuza iti gelecek bir gün geçirebilirsiniz

Sanat Galerisi İstanbul Farkı

Sanat galerisi İstanbul birçok ünlü ressamı ağırlamış bir yerdir. Sevim Dolmacı birçok alan da kişiler ile iletişime geçerek burada birçok kişinin sergisini açmış ve insanlar ile buluşturmuştur. Sizler de bu eserleri yakından görmek ve daha fazla bilgi edinmek için https://sevildolmaci.com.tr/tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*