Lost Ark için Sırada Ne Var? Gelecek Güncellemeler ve Yamalar

Lost Ark icin Sirada Ne Var Gelecek Guncellemeler ve Yamalar

Lost Ark, önümüzdeki aylarda önemli özellikler eklemeye hazırlanıyor. Oyuncular Nisan ve Mayıs güncellemelerinde neler bekleyebilir?

Batı bölgelerinde resmi olarak piyasaya sürülmesinden birkaç ay sonra, Lost Ark küresel bir hit haline geldi. Koreli MMO ARPG birçok rekor kırdı ve eleştirmenlerden ve oyunculardan övgüler aldı. Smilegate’in son derece popüler oyunu için her şey sorunsuz giderken, oyuncular LostArk hesapları için  hangi özelliklerin ileride mevcut olacağını merak ediyorlar.

Son Güncellemeler

Smilegate ve Amazon oyuna sürekli yeni şeyler ekledikçe, hayranlar Lost Ark altın çiftçiliği için ek içeriklerle şımartılıyor. Karşımıza çıkan en son özellik ise Abyss Raids. Guardian Raids’in daha acımasız versiyonu oyuncular için çok zor oldu.

Abyss Raids, Abyss Dungeons ile birlikte Lost Ark’taki mevcut en zor oyun sonu içeriğinden biri olarak hizmet veriyor. Yeni özellik, maceracıların görünür herhangi bir HP çubuğu olmadan canavarları avlamaları gerektiği için Guardian Raids’e benziyor. Aynı zamanda, Abis Zindanları gibidir, çünkü birkaç aşama baskınları yapmak için 8 kişilik partiler gerektirecektir.

Şu anda, en son oyun sonu içeriği için düşen Guardian Argos’un yalnızca üç aşaması mevcut. Bununla birlikte, diğer efsanevi varlıkların yakında Abyss Raids’in listesine eklenmesi bekleniyor. Benzersiz patron karşılaşmalarının yanı sıra, Lost Ark yeni sınıflar da dahil olmak üzere ek içerik için hazırlanıyor.

Yaklaşan Güncellemeler ve Yamalar

En son baskınların yayınlanmasından sonra, hayranlar bir sonraki güncelleme için endişeli bir şekilde bekliyorlardı. Oyuncular, yeni sınıfların ve zindanların çıkış tarihi hakkında söylentiler içeren duyuruları hevesle bekliyorlardı. İşte Smilegate’in MMO ARPG’si  için şu anda onaylanan güncellemeler:

Yeni Sınıflar

Şu anda, Lost Ark’ın Batı sunucularında yalnızca 15 gelişmiş sınıf mevcut. Ancak, sonunda oyunda daha birçok iş tanıtılacak. Aşağıdaki güncelleştirmelere eklenecek aşağıdaki iki sınıf şunlardır:

Glaivier

Dövüş Sanatçıları, yakın dövüş sanatında ustalardır. Sanatsal ama ölümcül tarzlarıyla güzel bir şekilde savaşıyorlar. Glaivier sınıfı, Dövüş Sanatları serisinden bıçaklı bir silah kullanan ilk gelişmiş sınıf olacak. Kadın savaşçı, iki saldırı silahı olarak bir mızrak ve bir parıltı taşıyor.

Glaivier, iki  silahına karşılık gelen iki beceri setine sahip olacak: Odak Duruşu ve Bulamaç Duruşu. Odak seti zarif ölümcül saldırılara ve kapsamlı saldırılara öncelik verirken, Flurry beceri seti daha çok hızlı ve yıkıcı saldırı barajlarına odaklanır.

Muhrip

Savaşçılar, korkusuz varlıklarıyla Kayıp Gemi’nin ön saflarına hükmediyorlar. Bu zırhlı savaşçıların yıkıcı gücü en iyi Muhrip sınıfı tarafından somutlaştırılır. Savaşçı hattındaki en yeni gelişmiş iş, bıçak taşıyan akranlarına kıyasla bir Warhammer taşımak olacak.

Bu çekiç kullanan karakter, savaşın kalbine hücum etmeye ve silahını yıkıcı bir güçle sallamaya odaklanıyor. Muhripler ayrıca yerçekimini manipüle edebilir, yavaşlayabilir, itebilir, çekebilir veya rakipleri devirebilir. En son sınıf, Savaşçı sınıfının patlayıcı yıkıcı gücünü vurgular. Destroyer’in Mayıs ayında düşmesi bekleniyor.

Yeni Bölge

Bir sonraki büyük güncelleme aynı zamanda Lost Ark West’te ilk kez yeni bir bölgenin piyasaya sürülmesi olacak. En son harita Vern bölgesinin bir uzantısı olacak ve yeni bir hikaye içerecek.

Güney Vern

Vern kıtasının alt bölgeleri Senato tarafından uzun süredir kapatıldı. Bir zamanlar çorak olan bölge, suda bol miktarda yemyeşil, yeşil bir meraya dönüştürülmüştür. Kuzey Vern’deki sıkıntılar kötüleşmeye başladıktan sonra, Sylvain krallıklarının seçkinleri, yeni kurulan şövalye düzenleriyle yere erişimi kısıtlamaya karar verdi.

Bir sonraki kilidi açılabilir bölge, Punika’nın yanındaki ikinci Kademe 3 bölgesi olacak. Maceracıların girmeden önce 1340 Eşya Seviyesine sahip olmaları gerekecek. Yeni konum ayrıca Vern Sylvains’in hikayesiyle ilgili yeni hikaye görevleri de ekleyecek.

Yeni Raid İçeriği

Yeni sınıflar ve bölgenin yanı sıra, Lost Ark ayrıca yeni bir patron seti ve ek bir Guardian Raid varyantı da sunacak. Yakında yayınlanacağı onaylanan özellikler şunlardır:

Trial Guardian Baskınları

Smilegate , Mayıs Major Update’te Trial Guardian Raids’i ekleyecek. Bu özellik, daha da önemli bir meydan okuma arayan oyuncular için haftalık bir etkinlik olacak. Bu içerik, maceracıların haftada üç Deneme Muhafızı ile yüzleşmesini sağlayacak. Her patronun kendi Eşya Seviyesi gereksinimi olacak ve her biri her hafta rotasyona tabi tutulacak.

Deneme patronları normal Muhafızlardan farklıdır, çünkü birincisi karakterlerin gücünü rakipleriyle eşleşecek şekilde ayarlamak için “Uyum Ölçeği” ni uygulayacaktır. Buna ek olarak, Savaş Atölyesi baskın bölgesinde mevcut değil ve bu yeni içeriği çok daha zorlaştırıyor.

Yeni Muhafız Baskını (Geçici)

Normal Guardian Raids’in bir parçası olarak oyuna yeni bir patron tanıtılacak. Deskaluda, oyuncuların 1415 Eşya Seviyesine sahip olmasını gerektirecek ve bu da Guardian’ı Arkesia’daki en güçlü varlıklardan biri haline getirecek. Kuş benzeri yaratık karanlığın gücünü kullanır, bu yüzden maceracıların hazırlıklı olması gerekir.

Lejyon Baskınları (Geçici)

Muhtemelen Mayıs ayında Legion Raids adlı yeni bir özellik tanıtılacak. Bu yeni içerik, bir Kaos Kapısı koşusununkine benzer mekaniklere sahip olacak. Ancak bu baskınlar, 4 kişilik veya 8 kişilik bir parti gerektirecek parti bazlı içerikler olacak.

Lejyon Baskınları, tarafların Şeytan Sürüsünün Lejyon Komutanlarını anlamasını ve yenmesini gerektirecek. Valtan , baskın çıktığında eklenen ilk Lejyon Patronu olacak. Canavar Komutanı, maceracıların 1415 Eşya Seviyesine sahip 8 kişilik bir parti kurmasını isteyecek.

Tüm bu yeni içeriklerin çıkmasıyla birlikte, Lost Ark hesaplarına sahip oyuncular  oyunun geleceği hakkında heyecanlı. Yaklaşan özelliklerden bazıları daha yüksek Eşya Seviyeleri gerektirecek. Maceracılar, piyasaya çıktıklarında gelecek güncellemelerin tadını çıkarmak için ekipmanlarını bilemeye odaklanmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*