OSRS Paramparça Kalıntılar Ligi – Bildiklerimiz

OSRS Paramparca Kalintilar Ligi Bildiklerimiz

 Paramparça Relics ligi, OSRS’deki en iddialı lig olmayı hedefliyor. Başarılı olmak için önce hangi becerileri eğitmelisiniz?

Paramparça Relics League’in resmi olarak 19 Ocak’ta çıkmasıyla, Gielinor’un yüzünü süslemek için şimdiye kadarki en heyecan verici ve abartılı lig etkinliğine hazırlanmanın zamanı geldi.

Paramparça Kalıntılar Ligi, OSRS’deki üçüncü lig olmaya hazırlanıyor.

OSRS ligi nedir?

Oyuncular temelde ironmendir: kalıcı OSRS sunucularını etkilemeyecek farklı bir dünyada herhangi bir öğe veya istatistik olmadan başlarlar. Bir ligde olanlar o ligde kalır, yani ligden lige ödüller dışında herhangi bir ödül veya ilerleme bir sonrakine taşınmaz. Paramparça Emanetler sadece 19 Ocak 2022’den 2 Mart 2022’ye kadar sürecek, yani şimdiye kadarki en kısa lig, sadece altı hafta boyunca mevcut. Paramparça Emanetler macera, koleksiyon etrafında dönecek ve lig oyun modunun hikayesini genişletecek.

Hangi beceriler mevcut?

Hesaplar yalnızca oyun tarafından seçilen üç kilidi açılmış beceri ile başlayacaktır. Tüm oyuncular aynı becerilerle başlayacak. Bu beceriler Balıkçılık, Savunma, Hırsızlık ve savaş becerisi olacaktır. Hareket halindeyken kilidi açılmadan oyuncular,kilidi açmak için yeterli puan kazanabildikleri anda yemek pişirmeye ve dua etmeye öncelik verirler. OSRS altın için çiftçilik, ligde daha üst sıralarda yer almanın en iyi yollarından biridir, çünkü diğer becerilerinizi hızlı bir şekilde yükseltmek için silah ve beceri öğeleri satın almanıza izin verecektir. Becerilerinizi geliştirdikçe, OSRS altını yetiştirmek, durulamak ve tekrarlamak için daha fazla seçenek elde edeceksiniz. Ironman moduna benzer şekilde, ticaret liglerde sınırlıdır. Bunu  tamamen atlamak için lig yerine kalıcı oyun modunda OSRS altın da satın alabilirsiniz.

Paramparça Emanetler’deki yenilikler nelerdir?

Mini oyunların ve patronların kilidi, oyunda elde edilen özel puanlarla açılmalıdır.

Vahşi doğanın patronları açık sezonda, ancak baskınlar kilitlenecek. Bu, oyuncuların strateji oluşturabilmeleri ve beceri yollarını geliştirebilmeleri içindir.

Lig 3’teki exp oranı, önceki liglerde olduğu gibi, normal oranın beş katı olacak, bu yüzden karakterinizin seviyesini yükseltmek için yeterli zamana sahip olmama konusunda endişelenmeyin. Liglerin geçici özelliği göz önüne alındığında, bunu yapmak çok daha az zaman alır.

Harita boyunca dağılmış kalıntı parçaları kendi güçlendirmelerini içerir, ancak aynı zamanda güçlü efektler de yaratabilirler. Fragmanlar, daha da güçlü bir güçlendirme için benzer set efektleriyle birleştirilebilen bir temel efekte ve 2 set efektine sahiptir. Kalıntı parçalar, herhangi bir deneyim kazanırken onları donatarak, zaten yararlı olan nimetlerini artan seviyelere taşıyarak bir beceriymiş gibi seviyelendirilebilir.

Bu efektler, Kutsal Olmayan Savaşçı, Büyücü ve Korucu parçaları gibi saldırı becerilerinin seviyesini yükseltmek için harika olabilir. Bunlar, yakın dövüş, sihir veya aralıklı doğruluğu, 0 dua puanınız kaldığında yüzde bir oranında artırır.

OSRS altını için kendiniz çiftçilik yapmak, bir ligde OSRS altını satın almaktan daha kolaydır, ancak kendiniz olmaması durumunda lig maceranıza sağ ayakla başlamak için satılık OSRS hesapları satın alabilirsiniz. Lig farklı bir dünyada oynandığından, oyuncular Paramparça Emanetler oynarken kalıcı OSRS’de olamazlar ve ödüller taşınmadığından, bazıları için beceri kaybı gibi görünebilir.

Satılık bir OSRS hesabı satın almak  , aynı anda ana hesabınızla oynarken lig oyun modlarına odaklanmanıza olanak tanır ve aynı anda her ikisinde de OSRS altın için beceri kazanmanıza ve çiftçilik yapmanıza olanak tanır.

Ödüller nelerdir?

Silah Çeşitliliği Paketi, Paramparça Emanetler için mevcut en heyecan verici ödüller arasındadır. Bu temel olarak OSRS’de en yaygın kullanılan üst düzey öğelerden altısı için bir deridir: Abyssal Whip, Abyssal Tentacle, Rune Crossbow, God Books & Mystic Robes. Ayrıca cüce çoklu topun tasarımını geçersiz kılmak için bir süs kiti ile birlikte gelir.

Daha mistik bir görünüm için karakterinizin eski okul görünümünü yeniden şekillendirmek istiyorsanız, bu ödüller size hitap edecektir. Ayrıca Void & Elite Void setlerinde kozmetik değişiklikler de içerecek. Tabii ki, bu öğelerin tümü nispeten üst düzeydedir ve ödülleri tam olarak toplamak  için satılık bir OSRS hesabı satın almak daha iyidir. Satılık OSRS eşyaları işleri daha da kolaylaştırarak Abyssal Silahlarınızı ve Tanrı Kitaplarınızı şık görünümlü aura dolu eşyalara dönüştürmenize olanak tanır.

Oyuncular ayrıca POH’larındaki Lig Salonunda sergilenmek üzere lig kupaları alabilirler.

Son sözler

OSRS Ligleri, OSRS’yi farklı lensler ve kısıtlamalarla keşfetmek, oyuncuları benzersiz stratejiler geliştirmeye, bazı becerilere diğerlerine göre öncelik vermeye ve kaynaklar için yarışa katılmaya zorlayan  harika bir oyun  modudur.

Shattered Relics League’i kaçırmayın ve League deneyiminizi sorunsuz ve keyifli hale getirmek için en iyi rehberler hakkında bizimle güncel kalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*